• باجه شعبه مرکزی در صرافی توسعه صادرات گشایش یافت

   باجه شعبه مرکزی در صرافی توسعه صادرات گشایش یافت

   باجه شعبه مرکزی در صرافی توسعه صادرات گشایش یافت

   باجه شعبه مرکزی در محل شرکت صرافی توسعه صادرات با حضور مسوولان اگزیم بانک ایران گشایش یافت.


   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در این مراسم آقای مرتضی ذکاوت عضو هیات مدیره این بانک ضمن تشکر از افتتاح و راه‌اندازی باجه در محل شرکت صرافی توسعه صادرات ضرورت ارائه خدمات جدید و با کیفیت در برنامه‌های بانک را یادآور شد.
   عضو هیات مدیره بانک بر لزوم برنامه‌ریزی بهتر برای تقویت کمی و کیفی نیروهای انسانی شعب بانک تاکید ، و به منظور ارایه خدمات مطلوب به مشتریان اظهار امیدواری کرد که نیروی انسانی شعب از لحاظ کمی و کیفی تقویت شوند.
   حبیب احمدی مدیرامور شعب و بازارابی بانک توسعه صادرات نیز ضمن تشکر از حضور عضو هیات مدیره و مدیران بانک گفت: راه‌اندازی باجه صرافی موجب افزایش کیفی و سرعت خدمات به مشتریان ارزی شعب و صرافی شده و افزایش رضایتمندی آنان را به دنبال خواهد داشت.

   مدیر امور شعب و بازاریابی از تلاش‌های ارزشمند همکاران مرکز امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت امور منابع انسانی و پشتیبانی، مدیریت امور حراست، شعبه مرکزی و اداره هماهنگی امور شعب و همچنین همراهی و تلاش‌های مدیریت شرکت صرافی توسعه صادرات تشکر و قدردانی نمود.
   درپایان نیز آقای بوالحسنی مدیرعامل شرکت صرافی، ضمن خوش‌آمد گویی، از اقدامات انجام گرفته برای راه‌اندازی باجه تشکر و قدردانی کرد و گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در شرکت صرافی ارائه نمودند.
   این باجه در راستای ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان ، صادرکنندگان و فعالان اقتصادی و با رویکرد تسهیل و کوتاه شدن فرآیند انجام امور در محل ساختمان مرکزی شرکت صرافی توسعه صادرات ایران گشایش یافت.

   گالری
   مطالب مرتبط
 • کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.
 • ساختمان مرکزی : تهران - میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پانزدهم، برج توسعه
  تلفن ها : 88709022 و 88707951 - 3 و 81920
  دورنگار :88702848