• پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در پی حماسه آفرینی مردم در انتخابات

   پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در پی حماسه آفرینی مردم در انتخابات

   پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در پی حماسه آفرینی مردم در انتخابات

   مدیرعامل بانک توسعه صادرات با صدور پیامی حماسه شکوهمند حضور ملت سرافراز ایران را در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را تبریک گفت.

   دکتر صالح‌آبادی در این پیام آورده است: رای اکثریت ملت به رئیس جمهور منتخب، پشتوانه‌ای محکم برای اجرای برنامه های افزایش تولید و اشتغال است.
   متن کامل پیام رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به این شرح است :

   هوالفتاح العلیم

   بار دیگر ملت سرافراز ایران، در لبیک به پیام رهبر فرزانه انقلاب و با شرکت پرشور خود در انتخابات، فصلی جدید از همدلی و اخلاق مداری را درتاریخ این مملکت رقم زدند و عنایت حضرت حق در 29 اردیبهشت سال 1396 آنچنان جلوه‌گری کرد که عظمت و شکوه حضور ملت پای صندوق‌های رای جهانیان را محو تصویر این حماسه ساخت.
   اعتماد مجدد ملت بزرگ ایران به رییس جمهوری منتخب، بی‌شک پشتوانه‌ای سترگ برای تداوم برنامه‌های اقتصادی دولت با محوریت اقتصاد مقاومتی درجهت ارتقای توان تولید ملی، افزایش اشتغال، تامین مالی و سرمایه گذاری و توسعه صادرات غیرنفتی است.
   اینجانب به نمایندگی از مجموعه بانک توسعه صادرات ایران، این پیروزی بزرگ را به مقام معظم رهبری، جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب، مردم شریف ایران خصوصا تولیدکنندگان، کارآفرینان و صادرکنندگان و همچنین همکاران عزیزم در بانک توسعه صادرات ایران و نظام بانکی کشور تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون دولت تدبیر و امید را در جهت توسعه و آبادانی میهن عزیزمان مسالت می‌نمایم.

   علی صالح‌آبادی

   مطالب مرتبط
 • کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.
 • ساختمان مرکزی : تهران - میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پانزدهم، برج توسعه
  تلفن ها : 88709022 و 88707951 - 3 و 81920
  دورنگار :88702848