• رابطه بانکی ایران و روسیه در بهترین سطح خود قرار دارد

   دکتر صالح آبادی :

   رابطه بانکی ایران و روسیه در بهترین سطح خود قرار دارد

   رابطه بانکی ایران و روسیه در بهترین سطح خود قرار دارد

   مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: در حال حاضر رابطه بانکی میان جمهوری اسلامی ایران و روسیه در بهترین سطح خود قرار دارد.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، آقای دکتر علی صالح‌ آبادی با اشاره به سفر اخیر هیات بانکی ایران به روسیه افزود: این سفر دستاوردها و نتایج خوبی برای بانک توسعه صادرات ایران به دنبال داشت.
   وی افزود: بانک‌های خوشنام و بزرگ روسیه برای گسترش روابط بانکی با بانک توسعه صادرات ایران تمایل زیادی نشان دادند و حتی برخی از این بانک‌ها به برقراری ارتباط با سیستم بانکی ایران از طریق بانک توسعه صادرات تاکید داشتند.
   آقای دکتر صالح‌آبادی، با بیان اینکه در جلسات مشترک به مشکلات پیش‌روی تجار و بازرگانان ایرانی اشاره شده است، خواستار تسهیل و برطرف کردن این مشکلات از طرف روسیه شد.
   رییس هیات مدیره بانک توسعه صادرات افزود: تهران و مسکو همچنین در حال آماده شدن برای تجارت با ارزهای ملی خود هستند و بر استفاده از ارزهای محلی (روبل و ریال ) برای تسهیل و رونق مبادلات تجاری تاکید کردند.
   مدیرعامل بانک توسعه صادرات خاطر نشان کرد: بانک توسعه صادرات ایران در حال حاضر بیشترین روابط بانکی را در بین بانک‌های کشور با روسیه دارد.
   رئیس هیات‌مدیره بانک توسعه صادرات ایران تصریح کرد: بانک توسعه صادرات ایران در برقراری روابط بانکی بین‌المللی خصوصا در کشور روسیه کاملا به اهداف خود دست پیدا کرده و اکنون مرحله دریافت و اعطای خط اعتباری است که باید آن را دنبال کنیم.
   بررسی روند تسهیل نقل و انتقالات و حوالجات در روسیه، برقراری ارتباط با تجار مرتبط با این کشور، چگونگی دریافت و ارائه خطوط اعتباری، از جمله مواردی بود که دکتر صالح آبادی برای بهبود هرچه بیشتر روابط بانکی با کشور روسیه قابل اهمیت دانست.
   گفتنی است مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در سفر اخیر خود با مدیران بانک‌های ترانس‌کاپیتال، آر‌ اف‌سی، پرامز ویاز بانک، وی تی بی، ازبر بانک، گازپروم، میربیزینس بانک و نهایتا اگزیم بانک روسیه دیدار و گفتگو داشته است.

   مطالب مرتبط
 • کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.
 • ساختمان مرکزی : تهران - میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پانزدهم، برج توسعه
  تلفن ها : 88709022 و 88707951 - 3 و 81920
  دورنگار :88702848