بانک توسعه صادرات ایران
   
  • ناوگان حمل و نقل سیمان زابل افتتاح شد

   با حمایت بانک توسعه صادرات

   ناوگان حمل و نقل سیمان زابل افتتاح شد

   ناوگان حمل و نقل سیمان زابل افتتاح شد

   ناوگان حمل و نقل سیمان زابل با 50 کشنده اسکانیا که با تسهیلات بانک توسعه صادرات تامین مالی شده است، افتتاح و از خدمات این بانک تقدیر شد.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در آیین افتتاحیه این ناوگان که در هفته دولت صورت پذیرفت، آقای مهندس احسان فر مدیرعامل شرکت سیمان زابل از حمایتهای بانک توسعه صادرات به ویژه آقای دکتر صالح آبادی تشکر کرد.

   همچنین در بخشی از مراسم نیز با تقدیم لوح تقدیر به رئیس شعبه زاهدان، از خدمات و حمایتهای این شعبه از بانک توسعه صادرات قدردانی شد.

   شعبه زاهدان بانک توسعه صادرات با پرداخت 170 میلیارد ریال از محل منابع بانک در دومرحله طی قرارداد فروش اقساطی اقدام به تامین مالی ناوگان حمل و نقل سیمان زابل کرده است.
   واحد تولیدی کیسه‌های پلی پروپیلن و ناوگان حمل و نقل سیمان با سرمایه‌گذاری 650 میلیارد ریال راه‌اندازی شده است.
   کارخانه پلیمر پاکت پرند زاهدان تنها کارخانه تولید کیسه‌های پلی پروپیلنی شرق کشور است که محصولات این کارخانه در بسته‌بندی سیمان و مواد شیمیایی مورد استفاد قرار می‌گیرد.
   این واحد تولیدی در شهرک صنعتی زاهدان در زمینی به مساحت 7500 مترمربع با سرمایه‌گذاری بالغ بر 400 میلیارد ریال احداث شده و زمینه اشتغال 160 نفر را فراهم کرده است.
   با توجه به شرایط بسیار مناسب واحد تولیدی سیمان سیستان در زمینه تولید و صادرات محصولات، تعداد 50 دستگاه ماشین سنگین از نوع تریلی نیز با سرمایه‌گذاری 250 میلیارد ریال و به ناوگان حمل و نقل این شرکت افزوده شد که موجبات اشتغال 100 نفر را نیز فراهم می سازد.

   گالری
   مطالب مرتبط