بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • در شماره 112نشریه توسعه صادرات/ نقش صادرات در خلق حماسه اقتصادی تشریح شد
   در شماره 112نشریه توسعه صادرات/ نقش صادرات در خلق حماسه اقتصادی تشریح شد
   در شماره یکصد و دوازدهم نشریه صادرات ابعاد مختلف نقش صادرات در خلق حماسه اقتصادی توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی،‌ صادرکنندگان و مدیران و روسای شعب بانک توسعه صادرات بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، بخش اول پرونده ماه نشریه توسعه صادرات با عنوان بستر توسعه به گفتگو با صادرکنندگان در خصوص پیش شرط های تحقق حماسه اقتصادی اختصاص داده شده است. در بخش نقشه راه نظر مدیران و روسای شعب بانک توسعه صادرات گنجانده شده است و در بخش جداگانه ای با عنوان "نگاه پارلمان" چند تن از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از الزامات تحقق حماسه اقتصادی سخن گفته اند.

   بنابراین گزارش،‌ علاوه بر سه بخش مذکور، کارشناسان اقتصادی هم پیش شرط های تحقق حماسه اقتصادی را در بخش دیگری واکاوی کرده اند.

   عناوینی از قیبل " حماسه اقتصادی با تعصب صادرکننده محقق می شود"، " افزایش صادرات به سبک منطقی پیش شرط حماسه سازی"، حماسه اقتصادی از مسیر بازاریابی یکپارچه می گذرد"  از جمله عناوینی است که در  گفتگوی نشریه توسعه صادرات با صادرکنندگان کشور به چشم می خورد.

   مدیران بانک توسعه صادرات هم در در بخش مربوطه  به "لزوم افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات "  و " همگرایی حمه جانبه سیستم های اجرایی و نظارتی" برای تحقق حماسه اقتصادی در بخش صادرات اشاره کرده اند.

   در بخش نگاه پارلمان این پرونده از نشریه توسعه صادرات هم نمایندگان مجلس با  اشاره به لزوم " تحقق کامل بانکداری اسلامی و حرکت به سمت تولید" و " افزایش بهره وری و صادرات نبوغ به جای صادرات منابع زیر زمینی مجددا"  بر استفاده از رویکردهای اقتصاد مقاومتی تاکید کرده اند.

   شماره یکصد و دوازدهم نشریه صادرات که ویژه تیر و مرداد سال جاری است در سایر بخش ها به اخبار اگزیم  بانک جهان و اخبار بانک توسعه صادرات هم پرداخته است.

   برای دریافت متن کامل شماره 112 نشریه توسعه صادرات کلیک نمایید.