بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • در شماره 114 نشریه توسعه صادرات/ تعامل نمایندگان مجلس با مسوولان بانک برای رفع موانع تامین مالی
   در شماره 114 نشریه توسعه صادرات/ تعامل نمایندگان مجلس با مسوولان بانک برای رفع موانع تامین مالی
   در شماره یکصد و چهاردهم نشریه صادرات، چگونگی تعامل نمایندگان شورای اسلامی با مسوولان بانک توسعه صادرات برای رفع موانع تامین مالی صادرکنندگان به رشته تحریر درآمده است.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، بخش های مختلف پرونده ماه نشریه توسعه صادرات به اظهارات و اقدامات مسوولان اجرایی و قانونگزار کشور برای افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات اختصاص دارد.

   عنوان  سرمقاله منتشره در شماره 114، "بانک توسعه صادرات به مثابه اگزیم بانک ایران" است.

   بخش اول گزارش ویژه منتشر شده در این شماره از نشریه، به مراسم روز ملی صادرات اختصاص دارد که در آن از پیشگامان خط مقدم اقتصاد کشور تجلیل شده است و بخش دوم به خدمت رسانی به فعالان صادراتی از سوی بانک توسعه صادرات اختصاص دارد.

   بنابراین گزارش،‌ در بخش رویداد مطلبی تحت عنوان سه شیوه کارآمد بانکی برای حمایت از صادرات برای مطالعه علاقمندان تهیه گردیده است.

   در بخش اگزیم بانک های جهان، نوبت به معرفی اگزیم بانک اسلواکی است که این مطلب با عنوان پشتیبانی از صادرکنندگان با ارائه یک بسته حمایتی کامل به چشم می خورد.

   عناوینی از قیبل " ارزیابی مثبت صندوق بین المللی پول از شاخص های کلان اقتصاد ایران"  و " بررسی میزان همبستگی بین رعایت اخلاقیات و عملکرد شعب بانک توسعه صادرات "  از دیگر عناوین قابل توجه این شماره از نشریه توسعه صادرات است.

   شماره یکصد و دوازدهم نشریه صادرات که ویژه مهر، آبان و آذر 92 است و برای برای دریافت متن کامل شماره 114 می توانید روی نشریه توسعه صادرات کلیک نمایید