بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • در شماره 113 نشریه توسعه صادرات/ فعالان بخش خصوصی فعالیت 23 ساله بانک را بررسی می کنند
   در شماره یکصد و سیزدهم نشریه توسعه صادرات، فعالان بخش خصوصی درخصوص اهتمام بانک توسعه صادرات به تامین مالی صادرکنندگان این بخش سخن می گویند.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، بخش های مختلف پرونده ماه نشریه توسعه صادرات در این شماره به نتایج 23 سال فعالیت پربار بانک توسعه صادرات پرداخته است.

   عنوان سرمقاله منتشره در شماره 113، دورانی برای گشایش ارتباطی " است.

   پرونده ماه نشریه یکصدوسیزدهم نیز موضوعاتی چون گزارش سالانه روسای شعب بانک توسعه صادرات و تبادل دیدگاهها در نشست صادرکنندگان و مدیرعامل در سالگرد تاسیس بانک را به خود اختصاص داده است.

   اولین گزارش منتشر شده در این شماره از نشریه، به نگاه نقادانه متولیان عرصه بانکداری کشور اختصاص دارد و  دومین گزارش نیز به با عنوان بانکداری اسلامی از تئوری تا عمل به میزگرد کارشناسان بانکداری اسلامی پیرامون روند تدوین قوانین در این حوزه و آسیب شناسی آن اختصاص یافته است.

   بنابراین گزارش،‌ در بخش اگزیم بانک های جهان، مطالبی از اگزیم بانک هایی چون سری لانکا، کره حنوبی، هند و ویتنام به چشم می خورد.

   شماره یکصد و سیزدهم نشریه صادرات ویژه تابستان 92 است و برای دریافت متن کامل شماره 113 می توانید روی نشریه توسعه صادرات کلیک نمایید.