بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • نشریه یکصد و شانزدهم توسعه صادرات/ نقش بانک در هفت رویکرد گفتمان اقتصاد مقاومتی
   نشریه یکصد و شانزدهم توسعه صادرات/ نقش بانک در هفت رویکرد گفتمان اقتصاد مقاومتی
   در شماره یکصد و شانزدهم نشریه توسعه صادرات نقش بانک توسعه صادرات در چارچوب هفت رویکرد گفتمان اقتصاد مقاومتی بررسی شد.
   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در بخش راهبرد نشریه توسعه صادرات علاوه بر انعکاس سیاستهای اقتصاد مقاومتی ، رهبر معظم انقلاب به 10 پرسش راجع به این گفتمان پاسخ گفته اند.

   بنابراین گزارش،‌ در بخش گزارش ویژه عناوینی نظیر نقش روابط عمومی در ایجاد یک سازمان مسوولیت پذیر ، مروری بر مفهوم مسوولیت اجتماعی در کشورهای مختلف جهان، مفهومی نوین به نام مسوولیت اجتماعی سازمانی و سرتکامل مسوولیت اجتماعی سازمانی به چشم می خورد.

   "روزهای خوشی در انتظار اقتصاد ایران است " عنوان مطلبی است که به بررسی وضعیت فعلی و دورنمای اقتصاد ایران در سال میلادی جاری و آینده پرداخته است.

   مطالبی از اگزیم بانکهای مصر، آمریکا، هند، چین، تانزانیا و رومانی در بخش اگزیم بانکهای جهان این شماره از نشریه صادرات خودنمایی می کند.

   این شماره از نشریه صفحه ای به نام آموزش را در خود جای داده است که مطلب اختصاص یافته به آن " آموزش کارکنان، عنصری اساسی برای بالندگی سازمان" نام دارد.

   در شماره یکصد و شانزدهم نشریه صادرات که ویژه فروردین ماه سال جاری است بخش اخبار نیز وجود دارد که اخبار مرتبط به خدمات و تسهیلات بانک و همچنین رخدادهای داخلی بانک به آن اختصاص یافته است.

   برای دریافت متن کامل شماره 116 نشریه توسعه صادرات کلیک نمایید.