بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • طرح خدمت

   طرح خدمت طرحی است که در آن مشتریان بانکهای عضو طرح می توانند از شعب هر کدام از این بانکها در خصوص وصول چک های جاری و واریز وجوه به حساب ها به صورت online اقدام نمایند
   بانک توسعه صادرات با همراهی بانک ملی به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات متنوع بانکی به مشتریان و صادرکنندگان "طرح خدمت" را اجرایی کرده است.

   طرح خدمت

   بر اساس تفاهم‌نامه ای که سال 93 میان مدیران عامل بانک ملی و مدیرعامل بانک توسعه صادرات به امضا رسید، امکان تعامل دو جانبه در ارائه خدمات بانکی به مشتریان فراهم شده است.
   این خدمات شامل امکان واریز وجوه به حساب و پرداخت وجه چک های مشتریان در شعب طرفین در فاز اول و سایر خدمات مانند بروات ، حوالجات طبق ضوابط و دستور العمل های بانکی به صورت آنلاین است.
   هدف اجرای طرح خدمت تسریع در ارائه خدمات بانکی، استفاده بهینه از ظرفیت مشترک شعب بانک ها و بهبود خدمت رسانی به عموم مردم و نیز به منظور کاهش هزینه های سرمایه گذاری در زمینه توسعه فیزیکی شبکه بانکی با بهره گیری از ابزارهای فناوری اطلاعات عنوان شده است.

   جدول کارمزدهای مربوط به طرح خدمت میان بانک ملی و بانک توسعه صادرات:

   (مبالغ به ریال)

   بانک ملی

   سقف واریز به حساب بانک مقابل

   100.000.000

   سقف پرداخت چک بانک مقابل

   500.000.000

   کارمزد واریز به حساب

   -

   کارمزد پرداخت چک

   5.000

   این طرح با هدف ارائه خدمات آسان، سریع و صحیح به فعالان اقتصادی پایه ریزی شده و ضریب اعتماد و امنیت خاطر در حوزه فعالیت های بانکی را برای صادرکنندگان در سراسر کشور بالا می برد.

   بانک توسعه صادرات به دنبال آن است که از طریق طرح هایی چون طرح خدمت، مشکل محدودیت شعب را که ویژگی تمامی اگزیم بانکهاست، مرتفع نماید و آسایش مشتریان را از طریق کاهش رفت و آمد به شعب متبوع خود فراهم کند.