بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • بانکداری الکترونیکی
  • دستور پرداخت گروهی پایا

   دستــور پرداخت‌های گروهی عمدتاً برای پرداخت‌های تجاری کاربران شرکتی و سازمانی نظیــر پرداخت حقوق و مستمری، پرداخت سود سهام و پرداخت های انتقالی با تعداد زیاد کاربرد دارد.

   دستور پرداخت گروهی پایا

   در این طرح شرکت‌ها و سازمان‌هایی که حساب اصلی آنها در بانک توسعه صادرات ایران است می‌توانند بدون الزام مشتریان خود به افتتاح حساب در این بانک، از طریق تکمیل و ارسال فرم‌های مربوطه که در این نرم افزار موجود می باشد وجه مربوطه را به حساب افراد در هر بانک دیگر پرداخت نمایند .

   داشتن حساب در بانک توسعه صادرات ایران و ارائه مدارک شناسایی در هنگام تکمیل فرم درخواست خدمت برای مشتری تنها الزامات استفاده از این خدمت بوده و در حال حاضر بانک هیچ کارمزدی در قبال این خدمت اخذ نمی نماید.

   مشتریان می توانند پس از مطالعه دقیق دستورالعمل طرح با تکمیل فرم مربوطه و تحویل فایل به شعبه بانک توسعه صادرات از این خدمت بهره مند گردند.

   توجه:

   • لطفا در صورت استفاده از نسخه قبل از نسخه 2.4.0.21 برنامه، بانک اطلاعاتی نسخه قبلی را در محل دیگری کپی کرده و از بانک جدید موجود در نسخه 2.4.0.21 به بعد به جای آن استفاده نمایید
   • بعد از اینکه فایل فشرده زیر را دانلود کردید آنها را از حالت فشرده خارج کرده و بر روی EDBIPAYA.exe دوبار کلیک کنید.
   • برای اولین بار لازم است رمز عبور فعلی را خالی گذاشته و کلمه رمز جدید مدنظر خود را در بخش رمز عبور جدید وارد کنید و در بخش بعدی مجددا آن را تکرار نمایید.

   لطفا برای ورود در دفعات بعدی، با نام