بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • درباره بانک
  • پیام مدیر عامل

   دهه سوم فعالیت بانک توسعه صادرات ایران منشاء امیدهای فراوانی برای رفع مشکلات صادرکنندگان در عرصه پیکار و تلاش اقتصادی برای به‌دست آوردن بازارهای جدید به وجود آمده است چرا که . . .

   پیام مدیر عامل

   دهه سوم فعالیت بانک توسعه صادرات ایران منشاء امیدهای فراوانی برای رفع مشکلات صادرکنندگان در عرصه پیکار و تلاش اقتصادی برای به‌دست آوردن بازارهای جدید به وجود آمده است چرا که این اعتقاد در میان همه مسئولین کشور وجود دارد که برنامه ریزی برای فعال شدن پتانسیل تولید صادراتی راهی است که دغدغه های افت وخیز قیمت نفت را کاهش می دهد و آن روز نزدیکی را نوید می دهد که دهه چهارم انقلاب اسلامی، دهه تحقق جهش دوم صادراتی یعنی برابری صادرات و واردات در کشور شود.

   در سال های اخیر، بانک توسعه صادرات ایران، شاهد تحولات زیادی نظیر افزایش سرمایه، مشارکت در تامین مالی طرح های بزرگ ملی، تشکیل شعب و نمایندگی های جدید در سراسر کشور، گسترش فعالیت‌های بین‌المللی و برنامه‌ریزی برای تأسیس واحدهای متعدد بانکی در کشورهای مختلف بوده است.
   پیرو این دستاوردها، نقش و جایگاه بانک توسعه صادرات ایران در ارتباطات تجاری دولت جمهوری اسلامی ایران تقویت شده است و در واقع بانک توسعه صادرات ایران به عنوان بازو و اهرم تجاری ایران در مناسبات و روابط خارجی کشور بیش از پیش مطرح‌تر شده است.

   تلاش کارکنان بانک توسعه صادرات در یک بستر مشارکتی، با تکیه بر تخصص و تعهدشان و همچنین تعامل بانک با دولت، نهادهای سیاست‌گذار و حمایتی در بخش صادرات و صادرکنندگان، نتایج مثبتی از توسعه و پیشرفت را برای بانک به‌بار آورده و باعث شده است که بانک توسعه صادرات ایران بتواند با ارائه خدمات سریع و کارآمد نقش مثبت و اساسی در توسعه صادرات غیرنفتی کشور ایفا کند و از این طریق گام بلندی در مسیر پیشرفت و آبادانی کشور و تحقق آرمانهای توسعه‌ای جمهوری اسلامی ایران برداشته شود.
   به همین منظور پایگاه اطلاع‌رسانی بانک توسعه صادرات ایران در اینترنت برای همراهی با صادرکنندگان و نهادهای حمایتی از بخش صادرات و همچنین رسانه‌ها ایجاد شده و با امکانات و قابلیت‌های تعاملی به ارایه خدمات و اطلاعات می پردازد. امید است این بانک همواره مامن و پشتیبان تجار، بازرگانان و صادرکنندگان محترم باشد.


   عضو هیات مدیره و مدیرعامل
   بانک توسعه صادرات ایران