بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • درباره بانک
  • آشنایی با اداره پژوهش و مدیریت ریسک

   اداره پژوهش و مدیریت ریسک با هدف انجام پژوهش علمی و کاربردی متناسب با نیازهای بانک از طریق هم‌افزایی درون‌سازمانی و همکاری برون‌سازمانی و نیز ارائه مشاوره های علمی به مدیریت عالی و مدیریت‌های مختلف بانک تشکیل شده است.

   آشنایی با اداره پژوهش و مدیریت ریسک
   با توجه به جایگاه ویژه نظام بانکی در توسعه اقتصادی کشور، پژوهش و بهره‌برداری از دانش‌های نوین و همچنین ایجاد بسترهای لازم برای پیاده‌سازی آن‌ها در بانک در راستای رشد و اعتلای اقتصاد ملی، یکی از ضرورت‌های اساسی محسوب می‌شود. در این راستا فعالیت جدی مجموعه­ای منسجم در بانک با هدف هدایت فعالیت‌های پژوهشی به سمت ارائه راه‌حل‌های مناسب برای رفع مشکلات شبکه بانکی و ایجاد ارتباط با مجامع دانشگاهی و پژوهشی داخلی و خارجی ضروری به‌نظر می‌رسد.
   آشنایی با اداره پژوهش و مدیریت ریسک
   اداره پژوهش و مدیریت ریسک با هدف انجام پژوهش‌های کاربردی متناسب با نیازهای بانک از طریق هم‌افزایی درون‌سازمانی و همکاری برون‌سازمانی و ارائه مشاوره های علمی به مدیریت عالی و واحدهای بانک تشکیل شده است. این اداره متشکل از دو معاونت «پژوهش» و «مدیریت ریسک» می‌باشد. انجام طرح‌های پژوهشی در حوزه اعتباری، بین الملل ، مالی ، منابع انسانی و ... از طریق همکاری درون و برون سازمانی و نیز ارائه مشاوره‌های علمی و تخصصی به مدیریت‌های بانک از جمله فعالیت‌های معاونت پژوهش می‌باشد. همچنین معاونت مدیریت ریسک در زمینه انجام فعالیت های اجرایی و پژوهشی با موضوع مدیریت ریسک اعم از شناسایی، مدل‌سازی ، اندازه‌گیری، ارزیابی، گزارش و کنترل ریسک مبتنی بر استاندارهای بین المللی فعالیت می‌کند

   تماس با اداره پژوهش و مدیریت ریسک:
   نشانی: تهران- خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)- کوچه بیست و یکم- پلاک 18- طبقه دوم جنوبی
   کد پستی: 1513913413
   شماره تماس:88726221
   نمابر: 88702318