بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • درباره بانک
  • بیانیه مالکیت معنوی و حق انتشار

   بیانیه مالکیت معنوی و حق انتشار
   این درگاه الکترونیک (تارنما) و کل محتوای آن بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی بانک توسعه صادرات ایران است. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیرتارنماها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این تارنما فقط با ذکر نام منبع مجاز است. « مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی این بانک صادر شده باشد.
   تارنماها و سامانه هایی که به آنها پیوند داده شده، تحت حقوق مالکیت معنوی این تارنما نبوده و برای اطّلاع از نحوه‏ ی استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی و حق انتشار همان تارنما‌ها باید رجوع شود.
   هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در این تارنما وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات این بانک یا دستگاه‌‌های بالادست یا زیرمجموعه وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارایی استفاده شده‌اند.
   در هر زمانی محتمل است، شرایط استفاده از این درگاه الکترونیک و محتوای آن تغییر یابد. بنابراین، پیش از هر بار استفاده از مطالب تارنما باید به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی فرمایید. لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین مربوطه‏ ی کشور برخورد خواهد شد.