بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • بانکداری الکترونیکی
  • همراه بانک سفیر

   همراه بانک سفیر یکی از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک توسعه صادرات است که با استفاده از آن مشتریان قادر خواهند بود به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تلفن همراه، برخی از خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

   همراه بانک سفیر

   راهنمای نصب برنامه همراه بانک

   * مراحل نصب برنامه همراه‌بانک بر روی تلفن همراه

   همراه بانک سفیر یکی از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک توسعه صادرات است که با استفاده از آن مشتریان قادر خواهند بود به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تلفن همراه، برخی از خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

   مراحل نصب برنامه همراه بانک به شرح زیر است:

   1- تهیه نرم افزار همراه بانک سفیر

   برای تهیه نرم افزار همراه بانک سفیر متناسب با سیستم عامل تلفن همراه هوشمند خود نسخه زیر را دانلود کنید:

   نسخه اندروید همراه بانک (ویرایش 19 مرداد 98)- در صورت بروز مشکل در نصب برنامه با شماره 81921700 واحد پشتیبانی نرم افزار تماس حاصل فرمایید

   - نسخه IOS همراه بانک (قابل دسترس از طریق تلفن همراه)

   - راهنمای دریافت و نصب همراه بانک توسعه صادرات

   - راهنمای همراه بانک توسعه صادرات ویژه گوشی های اپل

   - خدمات برنامه همراه بانک توسعه صادرات

   - راه حل خطای اجرای برنامه همراه بانک سفیر در نسخه IOS

   تذکر: جهت نصب نسخه IOS همراه بانک می بایست ابتدا از طریق گوشی تلفن همراه به اینترنت متصل شده و سپس لینک مربوط به نسخه IOSهمراه بانک کلیک نموده تا مراحل نصب برنامه آغاز گردد.

   تذکر:لازم به ذکر است که فایل همراه بانک مربوط به گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید قابلیت انتقال وجه درون‌بانکی از طریق شماره تلفن همراه (شماره انتقال‌گیرنده در دفترچه تلفن گوشی همراه انتقال‌دهنده) را دارد. انجام موضوع مذکور مستلزم ثبت شماره تلفن همراه انتقال‌گیرنده در سیستم بانک‌ایران شعبه می‌باشد.

   2- نصب برنامه در تلفن همراه:

   پس از دانلود نرم افزار از سایت بانک، کاربران می‌باید از طریق کابل یا بلوتوث، برنامه را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند. در هنگام نصب برنامه، سیستم تقاضای رمز عبور می‌نماید که این رمز توسط کاربر(به دلخواه) انتخاب می‌گردد.

   3- ثبت شماره حساب سفیر مورد نظر در سیستم:

   برای ثبت حساب، علاوه بر شماره حساب سفیر، رمز حساب نیز مورد نیاز می باشد که این رمز به یکی از روش‌های زیر قابل دریافت است:

   - از طریق تلفن بانک سفیر(2722) ، گزینه یک- ورود با شماره کارت - کلید 6 . برای ورود به سیستم تلفن بانک با شماره کارت، نیاز به رمز دوم کارت می‌باشد که از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک توسعه صادرات ایران قابل دریافت است.

   - دریافت رمز از شعب بانک.