بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • معرفی پروژه‌ها -8/فرودگاه امام با همکاری بانک توسعه صادرات صاحب هتل بین‌المللی شد

   معرفی پروژه‌ها -8/فرودگاه امام با همکاری بانک توسعه صادرات صاحب هتل بین‌المللی شد

   معرفی پروژه‌ها -8/فرودگاه امام با همکاری بانک توسعه صادرات صاحب هتل بین‌المللی شد

   بانک توسعه صادرات با هدف بهبود صنعت گردشگری و توریسم با تامین مالی 707 میلیارد ریالی زمینه احداث هتل بین المللی 3 و 4 ستاره بین المللی را در فرودگاه امام (ره) فراهم کرد.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این هتل که با هزینه کل هزار و 560 میلیارد ریال به بهره برداری باعث ایجاد شرایط و بستر های لازم جهت جذب توریسم و گسترش صنعت گردشگری شده است.
   تسهیلات بانک توسعه صادرات در این طرح 707 میلیارد ریال با نرخ سود 14 و 21 درصد بوده است.
   محل پرداخت تسهیلات منابع بانک بوده و جذب گردشگر خارجی و اسکان خدمه پرواز های خارجی از ابعاد صادراتی طرح است.
   نوع عقود اسلامی به کار گرفته شده برای ارایه این تسهیلات مشارکت مدنی و فروش اقساطی است و میزان ارزآوری یا جلوگیری از خروج ارز نیز سالانه 7 میلیون دلار برآورد می شود.
   با احداث این هتل بین المللی بیش از 335 شغل بطور مستقیم و بیش از هزار شغل بطور غیر مستقیم ایجاد می شود.
   صد در صد تامین مالی توسط بانک توسعه صادرات انجام شد و مدت زمان بهره برداری نیز به مدت 22 سال از تاریخ بهره برداری بوده ضمن اینکه 36 ماه دوران مشارکت، شش ماه تنفس و 5/4 سال دوره بازپرداخت است.
   احداث هتل بین المللی در کنار فرودگاه بین المللی، بیشتر در کشور های توسعه یافته دیده می شود و این بانک برای ارتقاء صنعت توریسم و تسهیل پروازهای خارجی در ساخت هتل مذکور مشارکت کرده است.
   این هتل در زمینی به مساحت تقریبی ۲۶۶۲۰ متر مربع در ضلع جنوبی ترمینال اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) واقع شده است. مطابق برنامه ریزی صورت گرفته مساحت تقریبی ۴۷۵۵۷ متر مربع برای این ساختمان در نظر گرفته شده است که ترکیبی از دو هتل ۳ و ۴ ستاره تحت عناوین Ibis با ۲۰۰ اتاق و Novotel با ۳۰۰ اتاق منطبق بر استانداردها و مدیریت هتل های زنجیره ای ACCOR در ردیف هتل های نوع Cluster این زنجیره طراحی، احداث و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
   توریستهای تفریحی، فرهنگی، مذهبی، درمانی، طبیعت گرد، گروهای کری، گروه های دیپلماسی و موارد مشابه، همگی نمونه هایی از مشتریان این هتل در سال های آینده هستند.
   پروژه مذکور تحت قرارداد اولیه فی مابین شرکت گسترش هتلهای لوتوس پارسیان و مجری طرح توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بعنوان نماینده شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور منعقد شده است.

   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   مطالب مرتبط