بانک توسعه صادرات ایران
   
  • اولین اعتباراسنادی صادراتی از محل خط اعتباری روسیه

   درشعبه یزد اگزیم‌بانک ایران اجرایی شد:

   اولین اعتباراسنادی صادراتی از محل خط اعتباری روسیه

   اولین اعتباراسنادی صادراتی از محل خط اعتباری روسیه

   رییس شعبه یزد بانک توسعه صادرات اعلام کرد: در راستای برقراری خطوط اعتباری، قراردادی به ارزش یک میلیون و ۶۰۰هزار یورو با خریدار روسی جهت صادرات پسته از طریق این شعبه منعقد شد.

   آقای مجید غفوری منش در گفت و گو با روابط عمومی بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب افزود : این اقدام در چارچوب سلسله اقدامات مسوولان بانک در اعطای تسهیلات ۱۰ میلیون یورویی به میربیزنس بانک روسیه جهت تامین مالی صادرات در قالب اعتبار خریدار انجام شده است.
   وی تصریح کرد: اولین اعتبار اسنادی صادراتی گشایش شده توسط MIR BUSINESS BANK روسیه به مبلغ ۵۶۰ هزار یورو دریافت شده و با هماهنگی مدیریت امور بین الملل به ذینفع مربوطه ابلاغ گردیده که هم اکنون در حال اجراست.
   به گفته غفوری منش، برقراری خطوط اعتباری اعتبار خریدار و ریفاینانس با عنایت به رسالت و هدف اصلی بانک در حمایت از فعالان اقتصادی و نیز بمنظور افزایش توان رقابتی صادرکنندگان ایرانی در کشورهای هدف ایجاد شده است.
   رییس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ابراز امیدواری کرد با حمایت و پشتیبانی همه جانبه تمامی مقامات مسئول و تلاش و همکاری مجموعه بانک گامی بلند در جهت نیل به اهداف اقتصادی استان برداشته شود.
   مطالب مرتبط