بانک توسعه صادرات ایران
   
  • بانک توسعه صادرات تندیس نشان برنزی جشنواره وب و کسب و کار را کسب کرد

   بانک توسعه صادرات تندیس نشان برنزی جشنواره وب و کسب و کار را کسب کرد

   بانک توسعه صادرات تندیس نشان برنزی جشنواره وب و کسب و کار را کسب کرد

   بانک توسعه صادرات ایران تندیس نشان برنزی دومین جشنواره وب و کسب وکار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری را کسب کرد.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در این جشنواره که به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شده است لوح تقدیر و تندیس نشان برنزی تعاملات الکترونیکی به روابط عمومی بانک توسعه صادرات تعلق گرفت.
   در این مراسم از 15 بنگاه برتر صنعتی و معدنی و تجاری که براساس ارزیابی های تخصصی، وب سایت هایشان ، حائز بیشترین امیتازات شده بودند در سه بخش بنگاه های بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء نشان های برتر تعاملات الکترونیکی تجلیل شد.
   در بخش بنگاههای بزرگ صنعتی، شرکت های پتروشیمی مارون و کویر تایر به ترتیب نشان های نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، در بخش بنگاههای بزرگ معدنی، شرکت خالص سازان روی زنجان موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک و در بخش بنگاههای تجاری بزرگ، بیمه سرمد، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه صادرات ایران به ترتیب تندیس های نقره ای و برنز جشنواره را دریافت کردند.
   دومین جشنواره وب کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری با هدف معطوف ساختن توجه مدیران فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و بازرگانی به وضعیت پورتال و وب سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها برگزار شد.
   در این جشنواره به شرایط و قابلیت های لازم برای پیشبرد اهداف کسب و کار بنگاه در فضای مجازی، به ویژه در عرصه تعاملات بین المللی و نیز ایجاد انگیزه برای این واحدها به سوی برنامه های توسعه کمی و کیفی پرداخته می شود.
   گالری
   مطالب مرتبط