بانک توسعه صادرات ایران
   
  • اعضای فعال باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات به بیش از 3434 مشتری رسید

   اعضای فعال باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات به بیش از 3434 مشتری رسید

   اعضای فعال باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات به بیش از 3434 مشتری رسید

   3434 نفر عضو فعال باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات هستند که از میان آنها 78 عضو VIP ، تعداد 91 عضو طلایی، 198عضو نقره ای، 207 عضو برنزی و دو هزار و 860 عضو عادی محسوب می شوند.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، علامت تجاری باشگاه مشتریان این بانک نیز در اداره ثبت علایم تجاری، به طور رسمی ثبت شد.
   باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران، به عنوان یک فضای مجازی و پل ارتباطی با مشتریان در بهمن ماه سال 1394 راه اندازی گردید و هدف از ایجاد آن، افزایش تعامل و ارتباط موثر با مشتریان و افزایش رضایتمندی مشتریان با ایجاد ارزش افزوده از طریق باشگاه مشتریان است.
   استفاده از تخفیفات نرخ سود تسهیلات، خدمات بانکداری شرکتی، استفاده از تخفیفات ویژه جهت خدمات صرافی و نقل و انتقالات ارزی، خدمات بازاریابی داخلی و خارجی از طریق شرکتهای معتبر مکان بازار و استفاده از دوره های آموزشی تخصصی از جمله مزایای عضویت در باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران است.
   علاقمندان برای آگاهی و اطلاع از جزییات بیشتر می توانند به سامانه باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران به نشانی http://club.edbi.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان به شماره های 32-88709022 تماس حاصل کنند.
   مطالب مرتبط