بانک توسعه صادرات ایران
   
  • نشست مسوولان بانک توسعه صادرات شعبه قم با واحدهای عضو پارک علم وفناوری

   نشست مسوولان بانک توسعه صادرات شعبه قم با واحدهای عضو پارک علم وفناوری

   نشست مسوولان بانک توسعه صادرات شعبه قم با واحدهای عضو پارک علم وفناوری

   نشست مشترک مسوولان بانک توسعه صادرات استان قم با هدف آشنایی و بررسی راهکارهای حمایت بانکی از صادرکنندگان شرکت ها و واحدهای فناور عضو پارک علم و فناوری این استان برگزار شد.

   به گزارش بانک توسعه صادرات به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، رییس شعبه قم این بانک با تبیین فعالیت ها و برنامه های بانکی گفت: این بانک از سال 71 و با هدف حمایت از بخش صادرات و واردات کالاهای تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالا تاسیس شد.
   آقای محمد جعفر خورشیدی با اشاره به مشکلات بانک در زمان تحریم گفت: خوشبختانه بعد از رفع نسبی تحریم ها رویش های خوبی در عرصه حمایتی بخش صادرات انجام شده است.
   وی از تخصیص اعتبار 1500 میلیارد تومانی توسط صندوق منابع ملی به بانک توسعه صادرات ایران خبرداد و گفت: خود بانک هم مبلغ مشابهی را برای تزریق به توسعه صادرات اختصاص داده است.
   رییس شعبه قم بانک توسعه صادرات نرخ سود تسهیلات بانکی را بین 13.5 تا14.5 درصد اعلام کرد و گفت: خوشبختانه در سال های اخیر منابع ارزی خوبی را در برخی از کشورهای معتبر اروپایی و آسیایی توسط بانک های عامل فراهم کرده ایم.
   در ادامه این نشست، نمایندگان واحدفناور ضمن معرفی فعالیت ها و میزان صادرات خود، مشکلات و برنامه های کنونی و آینده خود را با نمایندگان بانک توسعه صادرات مطرح کردند و راهکارهای جلب و استفاده از حمایت های صادراتی بررسی شد.
   مطالب مرتبط