بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • دو شعبه بانک توسعه صادرات در گیلان بیش از 500 میلیاردریال تسهیلات به بخش تولید اختصاص داد

   معرفی پروژه‌ها در استان‌ها (2):

   دو شعبه بانک توسعه صادرات در گیلان بیش از 500 میلیاردریال تسهیلات به بخش تولید اختصاص داد

   دو شعبه بانک توسعه صادرات در گیلان بیش از 500 میلیاردریال تسهیلات به بخش تولید اختصاص داد

   رییس شعبه رشت بانک توسعه صادرات گفت: دوشعبه بانک توسعه صادرات در گیلان با پرداخت بیش از 500 میلیارد ریال تسهیلات ریالی در بخش سرمایه در گردش در یکسال اخیر گام های مثبتی در تقویت تولید صادرات محور برداشته است.

   تورج محسن نیا در گفت و گو با روابط عمومی بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب افزود: این بانک در دوشعبه گیلان موفق به جذب بیش از 70 درصد صادرکنندگان استان شده است.
   محسن نیا درخصوص پروژه های تامین مالی شده توسط این شعبه از بدو تاسیس گفت: ارائه تسهیلات اندازی یک خط تله کابین در لاهیجان با تامین مالی یک میلیون و 710هزار یورویی و یک خط سورتمه و تله کابین در منطقه نمک آبرود با تامین مالی یک میلیون و 890 هزار یورو از جمله تسهیلات این بانک در حوزه رونق گردشگری و اشتغالزایی است.
   محسن نیا اضافه کرد: استقرار خطوط تولید پارچه در محل یک شرکت تولیدی استان نیاز به 4 میلیاردریال تسهیلات داشته است که با تامین مالی بانک توسعه صادرات، به انجام رسیده است.
   رییس شعبه رشت بانک توسعه صادرات تصریح کرد: خرید 4 فروند کشتی باربری به منظور افزایش ظرفیت حمل و نقل بار با حمایت 8 میلیون یورویی این بانک صورت پذیرفته است.
   تامین مالی پروژه هایی چون نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان به مبلغ 250 میلیون یورو، طرح توسعه تولید سیمان با 210 میلیاردریال تسهیلات ریالی و 21 میلیون دلار تسهیلات ارزی، احداث سردخانه با 8 میلیاردریال و احداث سیلوی غلات با 17 میلیاردریال از جمله مواردی است که رییس شعبه رشت بانک توسعه صادرات به آنها اشاره کرد.
   محسن نیا یادآور شد: گرچه در آستانه چهل سالگی انقلاب پربار اسلامی، امریکا بیش از هرزمان دیگری در جهت جلوگیری از مراودات بانکی بین المللی ایران با سایر کشورها تلاش می کند اما اگزیم بانک ایران بعنوان تنها بانک تخصصی در بخش صادرات و واردات بیش از هر زمان دیگری وظیفه خطیر خود را در بخش های متنوع ارائه خدمات به انجام می رساند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   مطالب مرتبط