بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • تامین سرمایه در گردش، ضامن تقویت تولید

   در سفر دکتر صالح آبادی به استان هرمزگان تاکید شد:

   تامین سرمایه در گردش، ضامن تقویت تولید

   تامین سرمایه در گردش، ضامن تقویت تولید

   دکتر علی صالح آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در سفر استانی خود به هرمزگان از واحد تولیدی سوپرپایپ بازدید و بر لزوم تقویت تولید تاکید کرد.

   سوپرپایپ، تولید کننده نسل سوم از لوله های پلاستیکی در کشور است که توانسته است با وجود شرایط تحریم در اقتصاد کشور، تولید خود را حفظ کرده و برای 208 نفر اشتغال ایجاد کند.
   این واحد تولیدی با آغاز فعالیت در سال 76 ضمن استفاده از دانش فنی وارداتی، با تلفیق فلز و پلیمر، محصولی با استاندارد بالا تولید کرده که در بخش تاسیسات، گرمایشی، فاضلاب و محیط های مسکونی با استقبال خوبی مواجه شده است.
   لوله های تولیدی این کارخانه تاییدیه واحدهای استاندارد محتلف از جمله امارات، مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی، هلند، آلمان را کسب کند و مبدل به تنها واحد تولیدی لوله شود که مجوز صادرات به اروپا را دارد.
   ریاحی مدیر امور مالی شرکت سوپرپایپ در دیدار با مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: تلاش داریم با توجه به شرایط موجود از افت تولید و فروش خود جلوگیری کرده و در این رابطه برنامه های متنوعی برای توسعه فعالیت خود داریم.
   وی از بهره گیری از استارتآپ ها برای فروش خدمات این شرکت نام برد و گفت: همه تلاش خود را به کار می بندیم تا تولید در این واحد مختل نشود؛ نیاز به سرمایه در گردش در مقطع برای ما ضروری است و پس از سالها همکاری با بانک توسعه صادرات درخواست مساعدت و همکاری در این زمینه را داریم.
   ریاحی توسعه تولید را هدف اصلی این واحد تولیدی دانست و اذعان داشت: شرکت هایی درجبل علی امارات، قزوین و فروشگاه های بزرگی در شادآباد، تاسیس مدرسه فنی و حرفه ای در جزیره قشم از جمله برنامه هایی است که برای توسعه فعالیت خود طراحی و اجرا کرده ایم و همچنین زمینه برای ورود ما به فرابورس نیز فراهم شده است.
   در این نشست از سوی کارشناسان بانک توسعه صادرات به شرکت سوپرپایپ پیشنهاد شد که این شرکت برای ورود به فرا بورس از طریق شرکت تامین سرمایه تمدن اقدام کند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   مطالب مرتبط