بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • حضور واحد صنعتی در فرابورس زمینه ساز اعتماد بانک است

   مدیرعامل بانک توسعه صادرات:

   حضور واحد صنعتی در فرابورس زمینه ساز اعتماد بانک است

   حضور واحد صنعتی در فرابورس زمینه ساز اعتماد بانک است

   دکترصالح آبادی ورود واحدهای صنعتی در بورس را فرصتی برای ایجاد برند برای بنگاه های صنعتی دانست که اعتماد مردم، بانک ها و شرکت های تامین مواد اولیه را در پی خواهد داشت.

   دکتر علی صالح آبادی دربازدید از یک واحد صنعتی صادراتی در استان هرمزگان ورود واحدهای صنعتی در بورس را فرصتی برای ایجاد برند برای بنگاه های صنعتی عنوان کرد و گفت: با حضور در فرابورس مردم، بانک ها و شرکت های تامین مواد اولیه اعتماد بیشتری به واحد صنعتی پیدا می کنند.

   مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران افزود: شفافیت از دیگر مزایای وارد شدن به بورس است؛ شرکت های خارج بورس از شفافیت کمتری به نسبت اعضای بورس برخوردارند.

   دکتر صالح آبادی اذعان داشت بورسی شدن شرکت ها می تواند به آنها ارزش وثیقه ای اعطا کند، به عبارتی دیگر بانک این آمادگی را دارد که سهام این شرکت ها را به عنوان بخشی از وثیقه بپذیرد؛ از طرفی این سیاست می تواند برای واحد تولیدی به نوعی تجهیز منابع محسوب شود.

   مدیرعامل بانک توسعه صادرات خوش حسابی مشتریان را در مقایسه با سایر گزینه های کسب اعتبار، پر اهمیت تر خواند و یادآور شد: خوش حسابی، اعتبار مشتری است و وثائق در مقایسه با این مزیت از درجه دوم اهمیت برخودار است.

   به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در ادامه بازدیدهای های دوره ای خود از واحدهای صنعتی صادرات محور در استانهای مختلف کشور از شرکت معماران تجارت آفتاب، بازدید کرد؛ این شرکت در حوزه تولید انواع قیر و هیدروکربن سبک و سنگین فعالیت می کند و برای 341 نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد کرده است.

   این واحد صنعتی در سال 97، بالغ بر 187 میلیون و 365 هزار دلار صادرات و فروشی به ارزش 5 میلیارد و 437 میلیون ریال داشته است.

   شرکت معماران تجارت فردا از سال 93 در زمره مشتریان بانک توسعه صادرات ایران قرار دارد؛ هیات مدیره این شرکت در جلسه دیدار با مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در خصوص استفاده از خدمات و تسهیلات بانک توسعه صادرات به مذاکره و تبادل نظر پرداخت.

   دکتر صالح آبادی استفاده از مجموعه ای از خدمات و تسهیلات بانک توسعه صادرات را برای واحد های تولیدی مناسب دانست وپیشنهاد داد مشتریان بانک علاوه بر استفاده از تسهیلات این بانک، از سایر خدمات بانک برای تسهیل فرایند تولید بهره بگیرند.

   مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران، اخیرا در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک برای تعامل هرچه بیشتر با مشتریان بانک به هرمزگان سفر کرد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   مطالب مرتبط