بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • سقف تسهیلات شرکت های دانش بنیان افزایش یافت

   سقف تسهیلات شرکت های دانش بنیان افزایش یافت

   سقف تسهیلات شرکت های دانش بنیان افزایش یافت

   رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران از افزایش سقف اعتباری شعبه برای ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان غیر صادراتی معادل سقف تسهیلات صادراتی خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، مجید غفوری منش با بیان این مطلب گفت: در پی ارتقا شعبه یزد به درجه ممتازی، این شعبه در نظر دارد برای شرکت های دانش بنیان غیر صادراتی، معادل آنچه که به شرکت های صادراتی این حوزه پرداخت می کند، تسهیلات تخصیص دهد.
   غفوری منش با اشاره به معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ، تصریح کرد: شعبه یزد از دو سال پیش تا کنون با کمک پارک علم و فناوری این استان به شرکت های دانش بنیان خدمات ارائه می دهد و در این محدوده زمانی بیش از 1000 میلیارد ریال به شرکت های کوچک و بزرگ صادراتی این حوزه تسهیلات ارائه کرده است.
   وی افزود: بر اساس توافق های انجام شده در سطوح کلان بانک توسعه صادرات ایران حداکثر مبلغ پرداختی به شرکت های دانش بنیان صادراتی در سطح استان یزد تا سقف 150میلیارد ریال و سقف صدور ضمانت نامه از صندوق پژوهش فناوری یزد از 50 به400 میلیارد ریال افزایش یافت.
   غفوری منش از پذیرش در رهن قرار گرفتن املاک ارزیابی شده تا 100درصد مبلغ ارزیابی شده از سوی بانک برای شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: به منظور تسهیل فعالیت شرکت های دانش بنیان مدت قرار داد ها ی تسهیلاتی نیز از شش ماه تا یک تا دو سال افزایش یافت.
   وی از شرکت های دانش بنیان خواست به منظور تسریع در روند ارائه خدمات، رونوشت درخواست ارائه شده به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را همزمان به بانک توسعه صادرات ایران ارسال کنند.
   رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران در پایان تاکید کرد: هرچند شرکت های صادراتی برای دریافت تسهیلات در اولویت هستند اما درخواست شرکت های فناورآنه نیز در بانک توسعه صادرات ایران بررسی می شود.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   مطالب مرتبط