بانک توسعه صادرات ایران
   
 
  • رشد 30 درصدی اعطای تسهیلات سرمایه در گردش در اصفهان

   رئیس شعبه بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد:

   رشد 30 درصدی اعطای تسهیلات سرمایه در گردش در اصفهان

   رشد 30 درصدی اعطای تسهیلات سرمایه در گردش در اصفهان

   رئیس شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه از بانک با پرداخت 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات تا دی ماه سال جاری، بالغ بر 30 درصد رشد را در حوزه اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی صادرات محور نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.

   به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، نیما بزرگمهر اظهار داشت: نود درصد از تسهیلات سرمایه در گردش پرداختی این شعبه به حوزه صنعت استان اصفهان تخصیص یافته است.
   وی افزود: بیش از 15 میلیارد و 700 میلیون ریال ضمانت از این شعبه از بانک برای صادرکنندگان صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه 2750 درصد رشد داشته است.
   رئیس شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران در یازدهمین گردهمایی روسای موفق سراسر کشور در زمره روسای برتر منتخب بانک مرکزی قرار داشت.
   نیما بزرگمهر در اینباره گفت:حجم عملیات و رشد شاخص های عملکردی مختلف همچون تسهیلات پرداختی، سپرده ها، ضمانتنامه های صادره، بروات و اعتبارات اسنادی، اعتبارات اسنادی داخلی، حوالجات ارزی، خرید و فروش ارز و کاهش معوقات، فعالیتهای بازاریابی و جذب مشتریان جدید از مهمترین شاخص های انتخاب شعب برتر بانک ها از سوی بانک مرکزی بوده است.
   وی در خصوص مشتریان دانش بنیان شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران گفت: تعامل خوبی بین این شعبه و مشتریان دانش بنیان در جریان است و تا کنون چند مشتری دانش بنیان برای دریافت تسهیلات مختص دانش بنیان جذب بانک شده اند.
   بزرگمهر با اشاره به شرایط خاص فعلی و محدودیت های کرونا اظهار داشت: شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات با برگزاری وبینار تخصصی اقدام به معرفی خدمات بانک برای مشتریان نموده و تعاملاتی از این دست را برای معرفی هرچه بیشتر خدمات و تسهیلات این بانک در دستور کار دارد.   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   مطالب مرتبط